Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: updated
mn: шинэчлэгдсэн

en: Edit
mn: Засварлах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
