Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: updated
mr: अद्ययावत झाले

en: created
mr: तयार झाले

en: Edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Google Map
mr: गूगल नकाशा
