Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: updated
nl: bijgewerkt

en: created
nl: aangemaakt

en: Edit
nl: Bewerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: API key
nl: API-sleutel

en: Services
nl: Diensten

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Geometry
nl: Geometrie

en: Libraries
nl: Bibliotheken

en: Places
nl: Plaatsen
