Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: updated
oc: mes a jorn

en: Edit
oc: Modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Add
oc: Apondre

en: API key
oc: Clau API

en: Services
oc: Servicis

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Libraries
oc: Bibliotècas

en: Places
oc: Plaças
