Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Edit
ps: سمون

en: Add
ps: زیاتول

en: Libraries
ps: کتابتونونه
