Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: updated
ro: actualizat

en: created
ro: creat

en: Edit
ro: Editați

en: Label
ro: Etichetă

en: Add
ro: Adaugă

en: API key
ro: Cheia API

en: Services
ro: Servicii

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Libraries
ro: Biblioteci
