Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: updated
sl: posodobljeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Add
sl: Dodaj

en: Machine name
sl: Strojno ime
