Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: updated
sv: uppdaterad

en: created
sv: skapad

en: Edit
sv: Redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Add
sv: Lägg till

en: Services
sv: Tjänster

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Geometry
sv: Geometri

en: Libraries
sv: Bibliotek
