Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: created
ta: உருவாக்கப்பட்ட

en: Edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Add
ta: சேர்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
