Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: updated
th: ถูกปรับปรุง

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Add
th: เพิ่ม

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
