Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: updated
tr: güncellendi

en: created
tr: oluşturulma

en: Edit
tr: Düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Add
tr: Ekle

en: Services
tr: Hizmetler (Services)

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Google Maps
tr: Google Haritalar

en: Libraries
tr: Kütüphaneler
