Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: updated
uk: оновлено

en: created
uk: створений

en: Edit
uk: Редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Add
uk: Додати

en: API key
uk: Ключ API

en: Visualization
uk: Візуалізація

en: Services
uk: Служби

en: Drawing
uk: Малювання

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Google Maps
uk: Карти Google

en: Geometry
uk: Геометрія

en: Libraries
uk: Бібліотеки

en: Places
uk: Місця
