Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: updated
vi: đã cập nhật

en: created
vi: đã tạo

en: Edit
vi: Sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Add
vi: Thêm

en: API key
vi: khóa API

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Libraries
vi: Thư viện

en: Places
vi: Nơi
