GovCMS8 (8.x-1.0-alpha10) - en to fy translation catalogue (15 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Next
fy: Folgjende

en: Content
fy: Ynhâld

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Search
fy: Sykje

en: View
fy: Besjen

en: Upload
fy: Uploade

en: User
fy: Brûker

en: Continue
fy: Trochgean

en: Add content
fy: Ynhâld tafoegje

en: Anonymous
fy: Anonym

en: Info
fy: Ynfo

en: News
fy: Nijs

en: Save and continue
fy: Bewarje en trochgean
