GovCMS8 (8.x-1.0-alpha8) - en to az translation catalogue (51 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Read more
az: Ətraflı

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: File
az: Fayl

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Feed
az: Nəticə

en: Name
az: Ad

en: Summary
az: Xülasə

en: View
az: Görünüş

en: Teaser
az: Tizer

en: Layout
az: Şablon

en: Components
az: Komponentlər

en: Upload
az: Yükləmə

en: User
az: İstifadəçi

en: Continue
az: Davam et

en: Created
az: Yaradıldı

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Location
az: Məkan

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Heading
az: Başlıq

en: Items
az: Elementlər

en: Nodes
az: Materiallar

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Desc
az: azaldın

en: Square
az: Kvadrat

en: Last
az: Son

en: Duration
az: Müddət

en: Sort by
az: Sırala

en: File Upload
az: Fayl yüklə

en: Info
az: Məlumat

en: Style
az: Stil

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Video file
az: Video fayl

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Full content
az: Tam məzmun
