GovCMS8 (8.x-1.0-alpha9) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Next
os: Дарддæр

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Tags
os: Тегтæ

en: File
os: Файл

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном

en: Summary
os: Иумиагæй

en: View
os: Фенд
