GovCMS8 (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (50 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Content
be: Змесціва

en: Item
be: Элемент

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Read more
be: Чытаць далей

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Categories
be: Катэгорыі

en: File
be: Файл

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Feed
be: Жывільнік

en: Name
be: Імя

en: Summary
be: Падсумаванне

en: View
be: Праглядзець

en: Audio
be: Аўдыё

en: URL
be: Спасылка

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Components
be: Кампаненты

en: Upload
be: Загрузіць

en: User
be: Карыстальнік

en: Continue
be: Працягнуць

en: Created
be: Створана

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Page
be: Старонка

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Heading
be: Загаловак

en: Items
be: Элементы

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Blog
be: Блог

en: Anonymous
be: Ананім

en: Duration
be: Працягласць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Attachments
be: Дадаткі

en: File Browser
be: Файлавы браузэр

en: File Upload
be: Загрузіць файл

en: Info
be: Інфармацыя

en: Apply
be: Ужыць

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: Full content
be: Усё змесціва

en: Image style
be: Стыль выявы
