GovCMS8 (8.x-1.0-beta10) - en to lv translation catalogue (72 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Content
lv: Saturs

en: Item
lv: Ieraksts

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Categories
lv: Kategorijas

en: File
lv: Fails

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: View
lv: Skatīt

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Event
lv: Notikums

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Components
lv: Komponentes

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: User
lv: Lietotājs

en: Continue
lv: Turpināt

en: Created
lv: Izveidots

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Items
lv: Vienumi

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Desc
lv: Dilst.

en: Events
lv: Notikumi

en: Blog
lv: Blogs

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Last
lv: Pēdējā

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Duration
lv: Ilgums

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: File Upload
lv: Failu Augšupielāde

en: First
lv: Pirmā

en: Style
lv: Stils

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Audio file
lv: Audio fails

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Embed
lv: Iekļaut

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Video file
lv: Video fails

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Default long date
lv: Noklusējuma pilnais datums

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lv: Arhivēts

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
lv: Melnraksts

[ctx: Workflow state label]
en: Published
lv: Publicēts

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
lv: Arhivēt

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
lv: Atjaunot

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
lv: Izveidot jaunu melnrakstu

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
lv: Publicēt
