GovCMS8 (8.x-1.0-beta10) - en to th translation catalogue (29 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Item
th: รายการ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: On
th: เปิด

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: File
th: ไฟล์

en: Search
th: ค้นหา

en: View
th: ดู

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Add content
th: เพิ่มเนื้อหา

en: Off
th: ปิด

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Heading
th: หมวดหมู่

en: Items
th: จำนวน

en: Blog
th: บล็อก

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Info
th: ข้อมูล

en: Video
th: วีดีโอ

en: Save and continue
th: บันทึกและไปต่อ

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Entity Reference
th: อ้างอิงเอนทิตี
