GovCMS8 (8.x-1.0-beta11) - en to se translation catalogue (23 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Read more
se: Loga eambbo

en: File
se: Fiila

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Archive
se: Vuorká

en: View
se: Čájet

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: Video
se: Filbma

en: Publish
se: Almmut

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke
