GovCMS8 (8.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (27 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Tags
sq: Etiketat

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: User
sq: Përdoruesi

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: Location
sq: Vendodhja

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Items
sq: Elementët

en: Blog
sq: Ditari

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo
