GovCMS8 (8.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (36 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Tags
my: Tag များ

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: File
my: ဖိုင်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Place
my: နေရာ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: First
my: ပထမ

en: Info
my: အချက်အလက်

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ
