GovCMS8 (8.x-1.0-beta5) - en to ne translation catalogue (36 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Item
ne: वस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: On
ne: माथि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: File
ne: फ़ाइल

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Upload
ne: अपलोड

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Location
ne: स्थान

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Blog
ne: ब्लग

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Info
ne: जानकारी

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: Full content
ne: पुरा सामग्री
