GovCMS8 (8.x-1.0-beta5) - en to nn translation catalogue (40 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Read more
nn: Les meir

en: On
nn: På

en: Categories
nn: Kategoriar

en: File
nn: Fil

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Summary
nn: Samandrag

en: View
nn: Sjå på

en: Event
nn: Hending

en: Upload
nn: Last opp

en: User
nn: Brukar

en: Continue
nn: Hald fram

en: Created
nn: Laga

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Location
nn: Stad

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Items
nn: Element

en: Blog
nn: Blogg

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Attachments
nn: Vedlegg

en: Info
nn: Informasjon

en: Apply
nn: Bruk

en: Featured
nn: Framheva

en: Save and continue
nn: Lagre og hald fram

en: - All -
nn: - Alle -

en: Library
nn: Bibliotek

en: Full content
nn: Heile innhaldet
