GovCMS8 (8.x-1.0-beta6) - en to sl translation catalogue (39 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Read more
sl: Preberite več

en: Tags
sl: Oznake

en: Categories
sl: Kategorije

en: File
sl: Datoteka

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Summary
sl: Povzetek

en: View
sl: Prikaži

en: Layout
sl: Postavitev

en: Upload
sl: Nalaganje

en: User
sl: Uporabnik

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: Location
sl: Mesto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Heading
sl: Naslavljanje

en: Items
sl: Notice

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Attachments
sl: Priponke

en: Info
sl: Podatki

en: News
sl: Novice

en: Publish
sl: Objavi

en: Featured
sl: Izpostavljeno

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj
