GovCMS8 (8.x-1.0-beta7) - en to af translation catalogue (36 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Read more
af: Lees meer

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Categories
af: Kategorieë

en: File
af: Lêer

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Place
af: Plek

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Upload
af: Oplaai

en: User
af: Gebruiker

en: Continue
af: Gaan voort

en: Created
af: Geskep

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Page
af: Bladsy

en: Location
af: Ligging

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: News
af: Nuus

en: Apply
af: Pas toe

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort

en: - All -
af: - Alle -

en: Library
af: Biblioteek

en: Master
af: Meester
