GovCMS8 (8.x-1.0-beta7) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Next
am: ቀጣይ

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Location
am: ቦታ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Save and continue
am: አስቀምጥ እና ቀጥል
