GovCMS8 (8.x-1.0-beta7) - en to ht translation catalogue (19 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Type
ht: Tip

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Search
ht: Chèche

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Save and continue
ht: Anrejistre epi kontinye

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Full content
ht: Kontni konplè

en: Asc
ht: Mont
