GovCMS8 (8.x-1.0-beta9) - en to sk translation catalogue (77 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Content
sk: Obsah

en: Item
sk: Položka

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Categories
sk: Kategórie

en: File
sk: Súbor

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Place
sk: Miesto

en: Image
sk: Obrázok

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: View
sk: Zobraziť

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Event
sk: Podujatie

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Components
sk: Komponenty

en: Upload
sk: Nahrať

en: User
sk: Používateľ

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Created
sk: Vytvorené

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Heading
sk: Nadpis

en: Items
sk: Položky

en: Nodes
sk: Uzly

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Desc
sk: Zostupne

en: Events
sk: Udalosti

en: Last
sk: Posledné

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Duration
sk: Trvanie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Attachments
sk: Prílohy

en: File Browser
sk: Prehliadač súborov

en: File Upload
sk: Nahrávanie súboru

en: First
sk: Prvý

en: Style
sk: Štýl

en: News
sk: Novinky

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Landscape
sk: Na šírku

en: Embed
sk: Vložiť

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Library
sk: Knižnica

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu

en: Choose some options
sk: Zvoľte si

en: Editorial
sk: Editoriál

[ctx: PHP date format]
en: l, F j, Y - H:i
sk: l, j. F Y - H:i

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
sk: Archivované

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
sk: Archivovať

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
sk: Obnoviť do návrhu

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
sk: Obnoviť

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sk: Vytvoriť nový návrh

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sk: Publikovať
