GovCMS8 (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (79 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Content
he: תוכן

en: Item
he: פריט

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Read more
he: קראו עוד

en: On
he: פעיל

en: Tags
he: תגיות

en: Categories
he: קטגוריות

en: File
he: קובץ

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Feed
he: פיד

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Summary
he: תקציר

en: View
he: צפיה

en: Audio
he: אודיו

en: URL
he: כתובת URL

en: Teaser
he: תקציר

en: Event
he: אירוע

en: Layout
he: פריסה

en: Components
he: רכיבים

en: Upload
he: העלאה

en: User
he: משתמש

en: Continue
he: להמשיך

en: Created
he: נוצר

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Location
he: מיקום

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Heading
he: כותרת

en: Items
he: פריטים

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Desc
he: יורד

en: Events
he: אירועים

en: Blog
he: בלוג

en: Square
he: רבוע

en: Last
he: אחרון

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Duration
he: משך

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: File Upload
he: העלאת קובץ

en: First
he: ראשון

en: Info
he: מידע

en: Video
he: וידאו

en: Style
he: סגנון

en: News
he: חדשות

en: Apply
he: החל

en: Audio file
he: קובץ אודיו

en: Offset
he: היסט

en: Featured
he: מובלט

en: Embed
he: הטמעה

en: Save and continue
he: שמירה והמשך

en: Video file
he: קובץ וידאו

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Modifiers
he: משנים

en: Library
he: ספריה

en: Full content
he: תוכן מלא

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Entity Reference
he: רפרנס ליישות

en: Choose some options
he: בחירה מרובה

en: Choose an option
he: בחר/י אפשרות

en: No results match
he: אין תוצאות מתאימות

en: Fallback date format
he: ברירת המחדל למבנה תאריך

en: Default medium date
he: ברירת המחדל לתאריך בינוני
