GovCMS8 (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (38 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Content
te: సారము

en: Item
te: అంశం

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Categories
te: వర్గాలు

en: File
te: ఫైల్

en: Search
te: వెతుకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Feed
te: ఫీడ్

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Summary
te: సారాశం

en: View
te: చూడు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: User
te: వాడుకరి

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Items
te: అంశాలు

en: Blog
te: బ్లాగు

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Duration
te: నిడివి

en: Attachments
te: జోడింపులు

en: Info
te: సమాచారం

en: Style
te: శైలి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Save and continue
te: భద్రపరిచి కొనసాగండి

en: - All -
te: - అన్ని -
