govCMS8 (8.x-1.00-alpha2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Body
os: Мидис

en: Categories
os: Категоритæ

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау
