GovCMS8 (8.x-1.00-alpha3) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Archive
hy: Արխիվացնել

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: Draft
hy: Սևագիր
