GovCMS8 (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (43 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Read more
bg: Пълен текст

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Categories
bg: Категории

en: File
bg: Файл

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Place
bg: Място

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: View
bg: Прегледай

en: Audio
bg: Музика

en: Teaser
bg: Резюме

en: Upload
bg: Трансфер

en: User
bg: Потребител

en: Continue
bg: Продължи

en: Created
bg: Създадено

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Location
bg: Местоположение

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Items
bg: Новини

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Blog
bg: Блог

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Duration
bg: Период

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Apply
bg: Търси

en: Audio file
bg: Аудио файл

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи

en: Full content
bg: Пълно съдържание
