GovCMS8 (8.x-1.10) - en to gu translation catalogue (29 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Item
gu: નંગ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Closed
gu: બંધ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: On
gu: ચાલુ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Bottom
gu: નીચે

en: Location
gu: સ્થાન

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Save and continue
gu: સંગ્રહો અને આગળ વધો

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
