GovCMS8 (8.x-1.11) - en to ug translation catalogue (44 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Type
ug: تىپى

en: Closed
ug: يىپىش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Background Image
ug: تەگلىك سۈرىتى

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Open
ug: ئىچىشى

en: Top
ug: ئۈستى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Location
ug: ئورنى

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Items
ug: تۈرلەر

en: ,
ug: ،

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Blog
ug: بلوگ

en: Square
ug: تۆت چاسا

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Sort by
ug: تىزىش

en: First
ug: بىرىنچى

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى
