GovCMS8 (8.x-1.13) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Next
sr: Следећи

en: Content
sr: Садржај

en: Item
sr: Производ

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Bottom
sr: Дно

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sr: Предлог

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
sr: Поврати у Предлог

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sr: Направи нови Предлог
