GovCMS8 (8.x-1.15) - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Remove
mk: Одстрани

en: Categories
mk: Категории

en: Search
mk: Барање

en: Location
mk: Локација

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: in
mk: во

en: - All -
mk: - Сите -
