GovCMS8 (8.x-1.18) - en to bo translation catalogue (72 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Name
bo: མིང

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Top
bo: འགོ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: in
bo: ནང་དུ་

en: First
bo: དང་པོ

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Featured
bo: ཁྱད་པར་ཅན

en: Embed
bo: ནང་འཛུགས་བྱེད་པ

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
