GovCMS8 (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (41 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Item
kn: ಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: File
kn: ಕಡತ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: Blog
kn: ಬ್ಲಾಗ್

en: Square
kn: ಚೌಕ

en: Last
kn: ಕೊನೆಯ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: File Browser
kn: ಕಡತ ವೀಕ್ಷಕ

en: First
kn: ಮೊದಲ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: Landscape
kn: ಪ್ರಕೃತಿ ದೃಶ್ಯ

en: Save and continue
kn: ಉಳಿಸಿ ಮುಂದುವರಿಸು

en: Close All
kn: ಎಲ್ಲವನ್ನೂ ಮುಚ್ಚು

en: Accordion
kn: ಅಕಾರ್ಡಿಯಾನ್
