GovCMS8 (8.x-1.3) - en to mg translation catalogue (16 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Next
mg: Manaraka

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Closed
mg: Mihidy

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Read more
mg: Tohiny

en: Search
mg: Karoka

en: Teaser
mg: Famintinana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra

en: Save and continue
mg: Tehirizo sady tohizo

en: Full content
mg: Anatiny feno
