GovCMS8 (8.x-1.4) - en to kk translation catalogue (32 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Closed
kk: Жабық

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Categories
kk: Категория

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Upload
kk: Жүктеу

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Created
kk: Құрылған

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Page
kk: Бет

en: Location
kk: Орналасуы

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Items
kk: Элементтер

en: Blog
kk: Блогі

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру
