GovCMS8 (8.x-1.4) - en to ps translation catalogue (32 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Next
ps: بل

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Tags
ps: بچوي

en: File
ps: دوتنه

en: Search
ps: لټون

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Summary
ps: لنډیز

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Upload
ps: پورته کول

en: User
ps: غړی

en: Continue
ps: دوام

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Page
ps: پاڼه

en: Items
ps: توکي

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Info
ps: مالومات

en: Style
ps: ډول

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Featured
ps: ځانګړي

en: Embed
ps: نصبول

en: - All -
ps: - ټول -
