GovCMS8 (8.x-1.4) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: View
ta: நோக்குக

en: Upload
ta: பதிவேற்றுக

en: User
ta: பயனாளர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Location
ta: இடம்

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Blog
ta: வலைப்பு

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
