GovCMS8 (8.x-1.5) - en to bs translation catalogue (32 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Tags
bs: Tagovi

en: Categories
bs: Kategorije

en: Search
bs: Pretraga

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Event
bs: Događaj

en: User
bs: Korisnik

en: Continue
bs: Nastavi

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Location
bs: Lokacija

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Events
bs: Događaji

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: in
bs: u

en: Style
bs: Stil

en: Apply
bs: Primjeni

en: Save and continue
bs: Snimi i nastavi
