GovCMS8 (8.x-1.5) - en to et translation catalogue (85 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Content
et: Sisu

en: Item
et: Kirje

en: Type
et: Liik

en: Closed
et: Suletud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Read more
et: Loe edasi

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Categories
et: Kategooriad

en: File
et: Manus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Open
et: Avatud

en: Top
et: Ülesse

en: View
et: Kuva

en: Audio
et: Heli

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Event
et: Sündmus

en: Layout
et: Paigutus

en: Components
et: Komponendid

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: User
et: Kasutaja

en: Continue
et: Jätka

en: Created
et: Loodud

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Page
et: Lehekülg

en: Bottom
et: Alumine

en: Off
et: Väljas

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Heading
et: Pealkiri

en: Items
et: Kirjed

en: Nodes
et: Postitused

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Desc
et: Kahanev

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Square
et: Ruut

en: Last
et: Viimane

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Duration
et: Kestus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Attachments
et: Manused

en: File Browser
et: Failibrauser

en: File Upload
et: Faili üleslaadimine

en: in
et: hulgas

en: First
et: Esimene

en: Style
et: Stiil

en: News
et: Uudised

en: Apply
et: Rakenda

en: Audio file
et: Helifail

en: Offset
et: Nihe

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Landscape
et: Maastik

en: Embed
et: Manus

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Video file
et: Video fail

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Entity Reference
et: Olemi viide

en: Editorial
et: Toimetuslik

en: Default long date
et: Vaikimisi pikk kuupäevaformaat

en: Default medium date
et: Vaikimisi keskmine kuupäevaformaat

en: Default short date
et: Vaikimisi lühike kuupäevaformaat

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
et: YouTube või Vimeo keskkonnas olev video.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
et: Arhiveeritud

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: Workflow state label]
en: Published
et: Avalikustatud

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
et: Arhiveeri

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
et: Loo uus mustand

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
et: Avalikustamine
