GovCMS8 (8.x-1.5) - en to jv translation catalogue (45 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Closed
jv: Ditutup

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Read more
jv: Candhaké

en: Tags
jv: Tautan

en: Categories
jv: Kategori

en: File
jv: Berkas

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Feed
jv: Pasokan

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Open
jv: Dibuka

en: Top
jv: Ndhuwur

en: View
jv: Tampilan

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Upload
jv: Unggah

en: User
jv: Panganggo

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Created
jv: Digawé

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: Page
jv: Kācā

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Location
jv: Lokasi

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Heading
jv: Irahan

en: Items
jv: Item

en: Nodes
jv: Node

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Featured
jv: Fitur

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Full content
jv: Konten wutuh

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: Asc
jv: Urut Maju
