GovCMS8 (8.x-1.6) - en to ast translation catalogue (36 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Closed
ast: Zarráu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Read more
ast: Lleer más

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Categories
ast: Categoríes

en: File
ast: Ficheru

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Summary
ast: Resume

en: Open
ast: Abrir

en: Top
ast: Cimeru

en: View
ast: Vista

en: Upload
ast: Xubir

en: User
ast: Usuariu

en: Continue
ast: Siguir

en: Created
ast: Fechu

en: Add content
ast: Amestar conteníu

en: Page
ast: Páxina

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Location
ast: Llugar

en: Heading
ast: Encabezáu

en: Items
ast: Elementos

en: Nodes
ast: Noyos

en: Blog
ast: Blogue

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Attachments
ast: Axuntos

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir
