GovCMS8 (8.x-1.6) - en to eu translation catalogue (64 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Content
eu: Edukia

en: Item
eu: Elementua

en: Type
eu: Mota

en: Closed
eu: Itxita

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Tags
eu: Etiketak

en: Categories
eu: Kategoriak

en: File
eu: Fitxategi

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Feed
eu: Jarioa

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Summary
eu: Laburpena

en: Open
eu: Ireki

en: Top
eu: Goian

en: View
eu: Bista

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Event
eu: Gertaera

en: Upload
eu: Igo

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Created
eu: Sortua

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Page
eu: Orria

en: Bottom
eu: Behean

en: Location
eu: Kokalekua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Items
eu: Elementuak

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Events
eu: Gertaerak

en: Blog
eu: Bloga

en: Last
eu: Azkena

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Duration
eu: Iraupena

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: File Browser
eu: Fitxategi nabigatzailea

en: File Upload
eu: Fitxategia kargatu

en: First
eu: Lehena

en: Middle
eu: Erdian

en: Info
eu: Informazioa

en: Style
eu: Estiloa

en: News
eu: Berriak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Speed
eu: Abiadura

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Full content
eu: Eduki osoa

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Asc
eu: Goraka
