GovCMS8 (8.x-1.6) - en to ku translation catalogue (42 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Item
ku: دانە

en: Type
ku: جۆر

en: Closed
ku: داخراوە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: File
ku: پەڕگە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Summary
ku: کورتە

en: Open
ku: کراوە

en: Top
ku: سەرەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Upload
ku: بارکردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Location
ku: شوێن

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Blog
ku: بڵاگ

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: Info
ku: زانیاری

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
